PUBG Mobile 2’nin tanıtım fragmanı yayınlandı

PUBG Mobile 2, battle royale’i geleceğe taşıyor. Yeni PUBG battle royale mobil platformlara doğru ilerlemeye devam ediyor. PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: New State adını alan PUBG Mobile’in ikinci oyunu bu sabah kısa bir fragmanla duyuruldu.

PUBG Mobile 2’nin tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni Oyun Daha Fütüristik Bir Görünüm Sunuyor 

Fragman, şiddetli çatışmalar, PUBG oyuncuları için araç kovalamacaları ve yol boyunca karıştırıp keyfini çıkarabileceğiniz birkaç şey içeriyor. Yeni fragman oyunuyla netleşen ilk şey, kesinlikle PUBG Mobile oyuncularının şu anda alışık olmadığı bir ortam.

Çevre hala biraz kirliyken, her yerde parlak yeni teknoloji var. Yeni oyunda her şey şu anki oyundan biraz daha fütüristik görünüyor. PUBG: New State, yakın gelecek 2051'e odaklanıyor. Yeni oyun senaryosunda, orijinal PUBG Mobile'dan bu yana dünyada çok fazla değişiklik var gibi görünüyor.

Yeni oyunda oyuncular, yeni araçlar, silahlar ve teçhizatın yanı sıra keşfedilecek çok sayıda alan içeren TROI adlı devasa yeni bir haritaya atlayacaklar.

PUBG: New State ayrıca PUBG Mobile serisine, savaş fırlatmaları, dronlar, kalkanlar ve ateş modu seçicileri veya el bombası fırlatıcıları gibi silahları özelleştirmenin yeni yolları da dahil olmak üzere ortamın dışında birçok yeni özellik sunuyor.

PUBG: New State yalnızca Android ve iOS tabletler ve telefonlar dahil olmak üzere mobil cihazlarda mevcut olacak ve 2021'de piyasaya sürülecek.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0