Öğrenmesi En Kolay Diller – 5 Dil

İngilizce Öğrenmek, İspanyolca Öğrenmek, İtalyanca Öğrenmek, İsveççe Öğrenmek, Fransızca Öğrenmek

Öğrenmesi En Kolay Diller – 5 Dil

İngilizce Öğrenmek

İngilizce öğrenmek istiyorum diyenler için İngilizcenin öğrenilmesi en kolay yabancı dillerden biri olduğunu tahmin etmişsinizdir. Dünyada 2 milyar insanın İngilizce konuştuğu ve 365 milyon kişinin anadili İngilizce olduğu için İngilizce, hem kaynak arama hem de eğitim kurumları açısından öğrenilmesi en kolay dillerden biridir.

Konuşma: Çok kolay

Gramer: Kolay

Yazma: Çok kolay

İspanyolca Öğrenmek

En okunaklı yazı dillerinden ve öğrenmesi en kolay yabancı dillerden biridir. Latince ve Arapça dillerinden etkilenmiştir. İspanyolca en çok konuşulan yabancı dillerden biridir. a, e, i, o, u sesli harfleri ve ch, ll, rr çift sesli harfleri vardır. Uluslararası bir kariyer yapmak isteyenler iş tekliflerine baktıklarında, açık pozisyonların %37'sinin İspanyolca istediğini görüyorlar. Dil bilgisinde çok az düzensiz kural vardır. Ayrıca Türklerin en kolay öğrenebilecekleri dillerden biridir.

Konuşma: Çok kolay

Gramer: Çok kolay

Yazma: Kolay

İtalyanca Öğrenmek

Dünyada 25 ülkede konuşulan bir dildir. İspanyolca ve Fransızca'dan daha az kelimeye sahip. Romantik bir dil olarak çok popülerdir. Aslında, bazı sözleri İngilizce'ye benziyor. Birçok kelime sesli harfle bittiği için, konuşurken ahenk ve kafiye oluşur.

İngilizce calender: Takvim

İtalyanca calendario: Takvim

İngilizce forest: Orman

İtalyanca foresta: Orman

Konuşma: Kolay

Gramer: Kolay

Yazma: Orta

İsveççe Öğrenmek

Yabancı dil öğrenmesi en kolay dillerden biri olan, muhtemelen sıralamayı değiştiren bir dildir. Almanca bilen kadar İngilizce bilen biri için İsveççe öğrenmek çok kolaydır.

Konuşma: Kolay

Gramer: Kolay

Yazma: Kolay

Fransızca Öğrenmek

Kaba gibi görünse de aşkın dili olarak lanse edilir. Telaffuzu İngilizceden tamamen farklıdır. Boğazınızdan alınan harfler ilk başta size zor gelse de bir süre sonra çok kolay öğrendiğinizi göreceksiniz. İtalyanca ve İspanyolca gibi dillere benzer. Fransızca, dünya çapında 29 ülkenin resmi dilidir. Erkekliğin ve kadınlığın ifadesi olan "Le, la" yazılarına karşı eşsiz bir merakı var.

Konuşma: Orta

Gramer: Orta

Yazma: Kolay sayılır

Bu 5 dilin dışında bazı kaynaklar Portekizce, Almanca ve Japonca gibi dilleri de en kolay öğrenilen yabancı diller arasında göstermektedir.


Ziyaret Etmek İçin Buraya Tıklayın

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0